Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maske Satışları Hakkında Bilgilendirme
#1
Değerli İş Ortaklarımız,
 
04.05.2020 tarihli Kabine toplantısı sonrası alınan karar çerçevesinde ffp1, ffp2, ffp3, n95 çeşitli maskelerin perakende satışları serbest hale gelmiştir. Ürünlerinizin fiyat ve stoklarını kontrol ederek satışa açabilirsiniz.
 
Bildiğiniz gibi, Hepsiburada olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren, ülkemiz ekonomisine ve e-ticaret sektörüne değer katmak hedefiyle hem iş ortaklarımızın hem de müşterilerimizin memnuniyetini odağımıza alıyor ve tüm faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası normlar çerçevesinde sürdürüyoruz.
 
Bu kapsamda gerek kendi politikalarımız gerekse Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalara ilişkin mevzuat itibarıyla, bir ürünün fiyatının piyasa şartlarından çok daha yüksek bir miktarda artırılmasının; tüketicilerin satın alma davranışını olumsuz etkilediği ve bu uygulamaların tüketicileri aldatıcı ve yanıltıcı nitelikte olduğu değerlendirilmektedir. Son günlerde dünya çapında görülen Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla ilintili olarak gıda ürünleri, petshop, kozmetik, kişisel bakım, hijyen ve maske ürünlerine yansıyan fiyat artışları yetkili merciler tarafından da dikkatle izlenmekte ve mevzuata aykırı uygulamalara ilişkin tedbir ve yaptırımlara başvurulmaktadır.
 
Dolayısıyla www.hepsiburada.com üzerinden satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin fiyatlarını haksız fiyat uygulamasına yol açmayacak şekilde ve ilgili mevzuatlara uygun olarak belirlemeniz önem arz etmektedir.
 
Bununla birlikte, müşterilerimizin büyük çoğunluğunun evlerinde kalarak satın aldıkları ürünleri bekledikleri bu özel dönemde, siparişlerin vadedilen süre içerisinde kargoya teslim edilmesi, ürünlerinize ilişkin doğru stok adetlerinin girilmesi ve stokta yer almayan ürünlerin satışa kapatılması hususlarının yasal yükümlülüğünüz olduğunu hatırlatır, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına bu konularda her zamankinden daha fazla hassasiyet göstermenizi rica ederiz.
 
Destek almak için bize her zaman 0850 214 09 15 numaralı Satıcı Destek Hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi