Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ticimax iyi bir firma mı?
Merhabalar bazı yerlerde reklamını gördüm geçenlerdede eticaret semineri düzenlemişler bilirkişilere sormak istiyorum acaba entegrasyon kısmında nasıllar? mesela ben epttavm ve amazon üzerinden satış yapmayı düşünüyorum.

Ayrıca web sitesini alınca entegrasyonu nasıl almış oluyoruz? yoksa onlar ayrıca mı ücretlendiriliyor?

Sitemiz şuan tsoftta ara sıra kapanıyor ve bazen uzun sürdüğü de oluyor açtığımız yardım konuları da bazen çok geç cevaplanıyor.
Alıntı
Merhabalar Ticimax entegrasyon için sizlere bir program veriyor ve bu program üzerinden eşleştirmeler yapıyorsunuz.
Entegrasyonu program yerine bir yazılım şirketine yazdırsanız daha iyi olacaktır yoksa üzülebilirsiniz.

Ticimax, Ideasoft, Tsoft gibi firmalar paket yazılım satarlar. fiyatları bu yüzden makuldür.
Entegrasyonda Amazon için 2500tl gibi bir fiyat alıyorlar diye biliyorum ama Amazonda iş başaran var mı bilmiyorum.

Yardım ticketları asgari maaşlı personeller tarafından cevaplanıyor. Bazı ticketları görmek bile istemiyorlar artık
Bazen hak vermiyor değilim düşünsenize hiçbir şey bilmeyen bir adam aklına gelen her şey hakkında oradan sorular sorabilir.
Alıntı
Merhaba, imagaza tavsiye ediyorum, daha derli toplu ve kobi paketinde 3 adet xml girişi yapılabiliyor.2.800 tl civarı bir ücreti var.11 tema ile beraber geliyor.Mobile özel teması bulunmakta.

https://www.imagaza.net/
Alıntı
Açıkçası bu tip firmalar ortalama firmalardır.
E-Ticarette profesyonel bir alt yapı istiyorsanız butik e-ticaret sistemi kullanmalısınız.
Ama yeni başlayacağım ve bir kaç sene öğreneceğim, piyasayı koklayacağım, bu firmalarla eklentiler, entegrasyonlar nasıl işliyor diye öğrenecekseniz tavsiye edebilirim. Hemen hemen hepsi aynıdır önemli olan müşteri hizmetlerinin hızlı veteknik bilgi sahibi olması çünkü çok fazla hatalar ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
Alıntı
Eskiden ticimax kullanıyorduk bir sürü sorun yaşadık sonra tsofta geçtik. şimdide karman çorman bir panel var hiç sade değil kullanış açısından yetersiz. Tema deseniz 2 tane var oda Allaha emanet saçma temalar.
Alıntı
@vehediye Onlar önce kendilerine bir web tasarımcı bulsunlar Smile
Alıntı
En üst paketi satın alırsanız iyi bir firma.
Ara sıra teknik sorunlar oluyor fiyatlar değişiyor, 3-4 saat kapanıp açılıyor ama diğerlerinide kullandım admin paneli sade, şık ve çok fazla işlevli. Toplu fiyat değiştirme, bayi fiyatı atama gibi işlemleri hızlı ve toplu bir şekilde yapabiliyorsunuz.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi